Esam specializējušies šāda meža reproduktīvā materiāla ražošanā:
Bērzu stādi - Bērzu stādi paredzēti stādīšanai gan sausās, gan mitrākās augsnēs. Bērzs vislabāk aug irdenā, trūdvielām bagātā augsnē, tomēr bērzs ir arī pieticīgs var augt arī sausās vietās, bet tam ir nepieciešams daudz gaismas.Ir vairāki aspekti, kuri jāņem vērā tieši bērza izmantošanai apmežojumu ierīkošanai. No meža īpašnieka viedokļa pats svarīgākais – bērzs ir ātraudzīgs un ražo vērtīgu koksni. Agrākais malkas koks bērzs ir kļuvis par pieprasītu un augstvērtīgu materiālu, par kuru ir gatavi maksāt ne tikai saplākšņa, bet arī mēbeļu un apdares materiālu ražotāji. Kas nav mazāk svarīgi – bērza sīkkoksnei ir garantēts noiets gan kā papīrmalkai, gan kurināmai malkai.
Melnalkšņu stādi - Melnalkšņu stādi paredzēti stādīšanai mitrās, krūmainās vai pārpurvotās augsnēs. Melnalksnis ir ātraudzīgs koks. Melnalksnis tīraudzēs aug vietās kur citas koku sugas pārmērīga mitruma dēļ nespēj augt. Melnalkšņa saknes nostiprina upju un strautu krastus, pasargājot tos no izskalošanas. Melnalkšņa koksne ir vērtīga, viegla, mīksta. Melnalkšņa koksni izmanto mēbeļrūpniecībā un finiera ražošanā. Koksne ir sevišķi noderīga pāļiem, slūžām un aku gredzeniem, jo koksne ir izturīga zem ūdens un ilgi netrup. Latvijā melnalkšņa ciršanas vecums (cirtmets) ir 71 gads.​​​​​​​
Egļu stādi - Egļu stādi paredzēti stādīšanai viegli skābā podzolētā smilšmāla augsnē, kuras virskārtā uzkrājies skābais trūds. Egle ir koks, kuras mūža ilgums var sasniegt 300 gadus. Egles aug dažādos augšanas apstākļos gan tīraudzēs, gan mistrotās audzēs ar citām koku sugām. Ņemot vērā, ka eglei ir sekla sakņu sistēma tā var ciest no sausuma. Egle ir piemērots koks neizmantojamo lauksaimniecības zemju apmežošanai. Egles koksni izmanto celtniecībā un mēbeļu rūpniecībā. Sevišķi augstu egles koksni vērtē celulozes un papīra rūpniecībā. Latvijā egles ciršanas vecums (cirtmets) ir 81 gads.
Atkarībā no sezonas un pieprasījuma, audzējam arī lapegļu, hibrīdo papeļu, liepu un citu koku stādus.
Par koku stādu cenām interesēties zvanot vai rakstot.